De laatste raadsvergaderingen zitten erop, het jaar is voorbij.

Een bijzonder jaar! Met mooie én minder mooie momenten.

En nog niet bijzonder genoeg want dit jaar maken we met onze gemeentes een bijzondere jaarwisseling mee. Een echt einde. Op 31 december om klokslag 24:00 uur verdwijnen 5 gemeentes en smelten deze samen tot 1 grote, Gemeente Land van Cuijk.

Mill & Sint Hubert

Grave

Boxmeer

Sint Anthonis

Cuijk

Deze gemeentes zullen voor het laatst kerst vieren, voor het laatst een gelukkig nieuwjaar wensen. En hoewel het de afgelopen jaren nog weleens spannend is geweest of het hele fusieproject ging lukken, kunnen we terugkijken op een geslaagde fusie en vanaf 1 januari gezamenlijk gaan werken aan onze mooie nieuwe eigen gemeente Land van Cuijk.

Team Lokaal wenst jullie allen hele fijne feestdagen en een gezond 2022. Laten we er volgend jaar samen de schouders onder gaan zetten en onze partij verder uit te bouwen om daarmee onze gemeente kunnen versterken en een nog fijnere leefomgeving kunnen creëren.

We bedanken alle raadsleden, wethouders, bestuursleden, vrijwilligers, commissieleden, burgerleden en partijleden die de afgelopen jaren ons gedachtegoed zo sterk mogelijk hebben vertegenwoordigd en we zien jullie allemaal graag terug in het nieuwe jaar!

Fijne feestdagen en een gezond 2022